Jesteś tutaj: Dodatkowe usługi Wypożyczalnia przyczep

Wypożyczalnia przyczep motocyklowych - Wrocław

przyczepy motocykloweJak bezpiecznie i wygodnie przewieźć motocykl w dane miejsce, na przykład podczas przeprowadzki czy wakacyjnego wyjazdu? W jaki sposób najlepiej holować go w przypadku awarii czy wypadku? Do tego celu najlepiej sprawdza się specjalna przyczepka. Jeżeli nie chcesz inwestować w jej zakup, zdecydować możesz się na wypożyczenie takiego sprzętu. Możesz to zrobić w naszej wypożyczalni przyczep we Wrocławiu. Dlaczego warto skorzystać z oferty? Wyróżnia ją między innymi różnorodność. Gwarantujemy, że każdy, nawet najbardziej wymagający motocyklista, znajdzie rozwiązanie odpowiednie dla siebie. Oferujemy wynajem przyczep do przewozu motocykli we Wrocławiu w niezwykle przystępnych cenach. Nie czekaj i już dzisiaj zapoznaj się z naszą ofertą! Satysfakcja gwarantowana!Jak wybrać przyczepę motocyklową?

Jeśli zastanawiasz się nad wynajmem przyczepy we Wrocławiu, musisz wziąć pod uwagę kilka czynników. Wszystko zależy od rodzaju posiadanego jednośladu oraz indywidualnych potrzeb. Jako że motocykl jest kosztowną inwestycją, na tego typu sprzęcie nie warto oszczędzać. Wysokiej jakości przyczepa renomowanej marki to gwarancja w pełni bezpiecznego transportu posiadanego pojazdu. Idealny sprzęt to taki, który pasować będzie zarówno do danego modelu motocykla, jak i samochodu. To właśnie on stanowić będzie siłę napędową przyczepy. Należy upewnić się, że samochód będzie w stanie poradzić sobie z masą przyczepki obciążonej jednośladem. Tego typu produkt wyposażony może być w szereg dodatkowych funkcji gwarantujących należyty poziom bezpieczeństwa. Zalicza się do nich między innymi stosownie rozmieszczone mocowania oraz oświetlenie.Co jeszcze warto wiedzieć na temat przyczep motocyklowych?

Przyczepki motocyklowe na wynajem we Wrocławiu mogą mieć różną masę. Im większy jest ich ciężar, tym wyższe będzie spalanie paliwa. Należy zatem zwrócić szczególną uwagę na to, aby była wytrzymała oraz zdolna poradzić sobie z ciężarem przewożonego na niej jednośladu. Obecnie na rynku spotkać można mnóstwo funkcjonalnych, lekkich i wytrzymałych sprzętów tego typu. Istotną kwestią jest tutaj rozkład masy motocykla na przyczepie. Przekłada się to bowiem na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania sprzętu. Niemniej ważna jest pojemność przyczepy. Wśród ofert wielu firm spotkać można się zarówno z niewielkimi modelami, jak i takimi, które są w stanie jednorazowo przewieźć nawet 3 motocykle. W punktach oferujących wynajem przyczep motocyklowych w mieście Wrocław, spotkać można się z dwoma, głównymi rodzajami sprzętów tego typu. Do wyboru klientów dajemy przyczepki otwarte oraz zamknięte. Pierwsze z nich są lekkie, ekonomiczne w użytkowaniu i gwarantują mniejszy stopień spalania. Przyczepy zamknięte zapewniają natomiast skuteczną ochronę motocykla przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak opady deszczu czy śniegu. Tego typu modele ważą nieco więcej, lecz bardzo dobrze sprawdzają się w roli dodatkowego schowka na różnego rodzaju akcesoria.Wypożyczenie przyczepy motocyklowej

Na wynajem przyczepa do przewozu - lekka NEPTUN moto3 do przewozu jednego, dwóch lub trzech motocykli - nie wymaga dodatkowych kategorii praw jazdy.
Wystarczy prawo jazdy kat.B.
 • okres rozliczeniowy: stawka dobowa - 50 PLN / doba (płatność z góry za cały okres rozliczeniowy + kaucja 100 PLN, płatność tylko gotówką) odbiór W TRZECH lokalizacjach:

  Wrocław - osiedle Złotniki / Leśnica

  Wrocław - ul. Gazowa / Bardzka

  Lutynia / Środa Śląska

 • ładowność: 605 kg
 • szerokość między kołami: 150 cm
 • zalecane ciśnienie w oponach 2,5 bar+ (+0,2 bara)
 • wyposażenie: koło manewrowe, trójkąt ostrzegawczy
 • opcjonalnie możliwość wypożyczenia pasów transportowych: 5 PLN /doba - za 1 sztukę