Jesteś tutaj: Akademia i zespół wyścigowy Szukamy zawodnika

Szukamy zawodnika

Zwracamy Państw uwagę na dwa projekty:

1.

  • Zespół wyścigowy MotoKenner Racing Team, który w sezonie 2018 wraz ze swoimi wychowankami/zawodnikami wywalczył odpowiednio 1, 2 i 4 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski 
  • w sezonie 2019 wywalczył wicemistrzostwo Polski w klasie SSP30 - Mały KRIS #39 oraz zdobyca Pucharu Polski (Krzysztof "Dziki" Dzikowski)

poszukuje osób chcących zasilić nasze grono. Poszukujemy osoby (jednej lub dwóch) chcącej wystartować w bieżącym sezonie w ramach zawodów Pucharu Polski Superstock 300/250 lub Mistrzostwach Polski SSP300.


2.

  • W związku z utworzeniem Akademii Młodych Talentów – MotoKenner Kuźnia Talentów poszukujemy dwóch osób, które w bieżącym sezonie pod czujnym okiem instruktora i zawodników będą nabierały umiejętności tak aby w kolejnym sezonie wystąpić u boku swoich starszych kolegów, rywalizować z nimi, wygrywać.

Bezpośrednio do opieki nad projektem oddelegowany został nasz zawodnik – Kamil Lewandowski #65 zdobywca 4 miejsca w Pucharze Polski 2018. To pod jego osobistym nadzorem będziesz trenował i startował. Paweł Borys dostarczy wiedzę i doświadczenia wieloletniego instruktora techniki jazdy. Koledzy z zespołu Krzysztof Borys #39 i Łukasz Modliński, wielokrotni najszybsi zawodnicy pucharowych rozgrywek, mistrzowie Gymkhany, będą Twoimi sparing partnerami.

Poza doświadczoną i utytułowaną kadrą oferujemy:

  • w pełni przygotowany motocykl torowy – kawasaki ninja 250 **
  • pełne zaplecze wyścigowe
  • obsługę serwisową *
  • pomoc i bezpośrednią opiekę podczas wszystkich wspólnych startów
  • zaplecze socjalne

Jeżeli posiadasz własny motocykl spełniający wymagania Pucharu Polski (125, 250, 300 lub 400) również mamy dla Ciebie możliwość zasilenia naszych szeregów

Jest to oferta komercyjna skierowana do osób, które chcą się sprawdzić podczas startów w zawodach sportów motocyklowych. Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie podania na adres motokenner@gmail.com.

Do zespołu może dołączyć osoba w każdym wieku, zarówno chłopak jak i dziewczyna.