Jesteś tutaj: Szkolenia motocyklowe Szkolenie 125

Szkolenia dla 125 i skuterów

Szkolenie przygotowane z myślą o "najmłodszych" adeptach jazdy na dwóch kołach.

Najmłodszych, nie znaczy tu, że najmłodszych wiekiem. Kierowcy posiadający prawo jazdy kategorii B od co najmniej od trzech lat mogą prowadzić motocykle o pojemności do 125 cm3 - każdy kto może pochwalić się takim stażem za kierownicą samochodu, może legalnie, bez dodatkowych testów i egzaminów przesiąść się na motocykl o takiej pojemności.

Fabrycznie nowy motocykl można kupić już od ok. 4 tys. zł. Jego największym atutem jest to, że poruszanie się po mieście jest o wiele łatwiejsze - możemy zapomnieć o korkach, podobnie jak o szukaniu miejsca parkingowego. Zużycie paliwa oscyluje na poziomie ok 2,5-4 l./100km. Są to atuty doceniane przez "świeżych 125 - Easy Rider". Jednak każdy wie, że poruszanie się jednośladem wymaga innej techniki niż tej poznanej podczas nauki jazdy na kat. B. Wiedząc, że "125-tki" potrafią rozwijać prędkości powyżej 100 km/h (nierzadko do 150 km/h) możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że aby bezpiecznie poruszać się tym pojazdem warto odbyć chociaż kilkugodzinny kurs nauki jazdy.

Świadomy, odpowiedzialny i rozważny kierowca 125-i doceni fakt, że skoro motocykliści z uprawnieniami kat.A szkolą się na różnego rodzaju szkoleniach, to i dla nich tego typu szkolenia są wiedzą bezcenną. Nierzadko poprawiającą komfort i bezpieczeństwo prowadzenia jednośladu. 50 km/h w mieście, czy 90 km/h poza miastem wymaga takich samych umiejętności, bez względu na to czy poruszamy się skuterem, 125-ą, 600-ą, czy "ponad litrowym potworem". Nie ma znaczenia czy jeździmy chopperem czy "szlifierką", turystykiem czy maszyną uniwersalną. Technika poruszania się tymi maszynami jest w zdecydowanej większości aspektach identyczna. A ciało na kontakt z asfaltem zareaguję dokładnie w taki sam sposób, bez względu na to czy "w kukurydzę wylecimy 125-tką, czy litrem".


Oferta szkoleniowa dla motocykli o pojemności do 125 cm3. w tym również dla osób bez prawa jazdy kategorii motocyklowych. Wystarczy prawo jazdy kat. B


Szkolenie na godziny. Własny lub wypożyczony motocykl.
Kliknij w przycisk aby zobaczyć opis i ceny szkolenia.

Bezpieczny Podróżnik - własny lub wypożyczony motocykl klasy 125 cm3.
Kliknij w przycisk aby zobaczyć opis i ceny szkolenia. 
Ceny Bezpieczny Podróżnik - na godziny

Miejski Wojownik - technika i taktyka jazdy w ruchu miejskim. Również dla osób z kat.B

Kliknij w przycisk aby zobaczyć opis i ceny szkolenia
Ceny Miejski Wojownik


Wrocławskie Manewry - technika jazdy, czwartkowe zajęcia na placu egzaminacyjnym w WORD Wrocław

Kliknij w przycisk aby zobaczyć opis i ceny szkolenia
Ceny Wrocławskie Manewry


Zarezerwuj termin


Kliknij aby zadzwonić


Najmłodszych, nie znaczy tu, że najmłodszych wiekiem. Kierowcy posiadający prawo jazdy kategorii B co najmniej od trzech lat mogą prowadzić motocykle o pojemności do 125 cm3