Jesteś tutaj: Aktualności Kadra szkoleniowa MotoKenner

Kadra szkoleniowa MotoKenner

Paweł

Pomysłodawca, założyciel i koordynator zespołu. Kierowca zawodowy wszystkich kategorii, instruktor techniki jazdy, czynny instruktor nauki jazdy, kierowca kat. A dla pojazdów uprzywilejowanych. Sam szkoli kandydatów na instruktorów, uzupełnia wiedzę tych, którzy już są instruktorami, organizuje pracę i tworzy programy szkoleń dla szkół nauki jazdy. Uczestniki wielu szkoleń organizowanych np. przez "HigH Poznań", "Kulikowisko", "Szkoła Suzuki", "Duszan", "Pandemonium", "CSP Legionowo", i in.
Cała kariera zawodowa związana z pracą z ludźmi i prowadzeniu szkoleń.

Krzysztof – Mały KRIS

Zdobywca pierwszego miejsca w Pucharze Polski w sezonie 2018 oraz III miejsca w Pucharze Polski w wyścigach motocyklowych w klasie Open Moto 3 oraz II wicemistrz Polski w Gymkhanie w sezonie 2017.

Pokolenie młodych gniewnych. 18-latek, spędzający pozalekcyjny czas na treningach gymkhany lub torach wyścigowych. Opiekuje się naszymi najmłodszymi wychowankami oraz przekazuje swoje doświadczenie tym, którzy chcą poznać tajniki Gymkhany motocyklowej. Gymkhana to dyscyplina sportów motocyklowych polegająca na precyzyjnym pokonaniu toru sprawnościowego oznaczonego pachołkami, złożonego ze slalomów, rotacji i innych figur, w jak najkrótszym czasie i z jak najmniejszą liczbą błędów.

Kinga, Anka, Agnieszka

Kinga, Anka, Agnieszka - dobre duszki naszej ekipy. Wprowadzają ogólny ład, spokój i harmonię w zespole oraz wśród osób podczas szkolenia. Pomysłodawczynie, uczestniczki i animatorki wyjazdów oraz szkoleń dla Pań. Kontaktują się i sprawują opiekę nad „naszymi wychowankami - Amazonkami”.

Krystian

To on zabierze Was w teren. Jego naturalnym środowiskiem „życia” są pola, lasy, otwarte przestrzenie i wertepy w okolicach Świdnicy i Wałbrzycha. To tam szkoli Was nie tylko z „taplania się w błocie”. Doświadczony, wytrwały i ambitny motocyklista. Licencjonowany instruktor nurkowania, dlatego po bezpiecznym i ambitnym wypadzie w teren możecie z nim uspokoić emocje w głębinach wód podczas podwodnych wycieczek.

Krzysztof – KRIS

Entuzjasta, zapaleniec „jazdy na kolanie”. Szkoli tych dla których „jazda na krawędzi” oznacza jak bezpiecznie pokonać zakręty z prędkościami zbliżonymi do przełamania zasad fizyki. Licencjonowany instruktor narciarstwa, dlatego rozgrzani „zamykaniem opon” ochłoniecie pod jego czujnym instruktorskim okiem podczas szusowania po stokach (tak, wiem, tam, też nie będzie powolutku) lub zrelaksujecie się pływając (tak, wiem, narzuca ostre tempo-robi 90 basenów w godzinę) lub zabierze Was na partyjkę squash-a lub tenisa.

Michał

Trener, organizator zajęć z młodymi talentami. Sprawuje pieczę nad ekonomiczną i marketingową stroną projektu MotoKenner. Dba o sprzęt, organizuje pomoce naukowe. To dzięki jego pracy całą reszta ekipy może spokojnie podnosić swoje kwalifikacje, a zdobytą wiedzę przekazywać Wam na kursach.
Jego projekt to WASZ PIERWSZY POJAZD - pomoc przy zakupie motocykla lub samochodu.
Nieocenioną korzyść dla zespołu wyścigowego przynosi jego zawód. Michał jest dyplomowanym fizjoterapeutą!!! I to takim, który swoją przeddyplomową edukację prowadził jako prymus i stypendysta za wyniki w nauce. Jego wprawne ręce służą pomocą podczas zawodów a plany treningowe i ćwiczenia zalecane zawodnikom ograniczają do minimum ryzyko kontuzji.
Jeżeli chcesz skorzystać z jego usług odwiedź stronę FIZJOTERAPIA.