MotoKenner - Od laika do zawodnika.
Indywidualne szkolenia dla ambitnych

Podróże motocyklowe w praktyce


Nasz ośrodek oferuje wyjazdy plenerowe realizowane w okolicach Wrocławia, dla osób chcących poprawić swoje umiejętności w trasie długodystansowej oraz miłośników tras pozamiejskich, z ograniczonym prawem do poruszania się po drogach publicznych (młodzież, osoby bez prawa jazdy, osoby posiadające kat. B, kursanci ćwiczący na kat. A).


Dlaczego warto zdecydować się na wyjazdy motocyklem dalej niż poza obszar nam znany? Gdy już osiągniemy upragnioną kategorię i umiejętności (zobacz naszą ofertę kursów motocyklowych) możemy zasiąść na maszynie i ruszyć w podróż motocyklową. Takie wyjazdy gwarantują satysfakcję z własnych dokonań, zapewniają wspomnienia minionych krajobrazów i praktyczne wyćwiczenie swoich umiejętności w prowadzeniu motocyklu. Jedną z głównych zalet takich podróży, jest szybkie omijanie najbardziej zakorkowanych odcinków, w sposób zgodny z przepisami i bezpieczny.

Kursy terenowe jazdy na motocyklu


W wyjazdach motocyklowych należy pamiętać, aby podróże były starannie zaplanowane i przygotować się na wszystkie okoliczności. Wiele czynników jest niezależnych od nas, jak pogoda, jednak wynagrodzeniem wszystkich trudów są wspomnienia i emocje pozostające po takich wyprawach. Nasz zespół to ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem, czuwający nad bezpieczeństwem uczestników podczas podróży motocyklowych. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie teoretyczne z zakresu przygotowania do drogi, użytkowania i serwisowania maszyny a także omawiamy najczęstsze usterki i kontuzje podczas wyprawy.

Oferujemy:

  • Wycieczki krajobrazowe dostępne dla chętnych z prawem jazdy kat. A, grupowe i z dostosowaniem poziomu trudności.
  • Wyjazdy motocyklowe na własnych maszynach bądź wypożyczonych