MotoKenner - Od laika do zawodnika.
Indywidualne szkolenia dla ambitnych
Sponsorzy oraz partnerzy MotoKenner
 
Sponsorzy oraz partnerzy:
 
PENRITE
Penrite Oil Company Pty Ltd jest jednym z największych producentów oraz sprzedawców oleju w Australii. Firma korzysta z najnowszych technologii i stosuje tylko wysokiej jakości składniki, takie jak, PAO, estry oraz najnowsze technologie typu low SAPS do olejów silnikowych. Penrite opracowuje, a także wytwarza produkty, które mają sprostać najbardziej aktualnym wymaganiom branżowym, w tym API, ACEA, ILSAC, JASO.

BMED
Wyłączny dystrybutor laserów medycznych, reprezentujący na terenie Polski koreańską firmę BISON, wiodącego producenta urządzeń medycznych.


PANELDOOR
Prężnie rozwijająca się firma,
która działa w branży stolarki otworowej. Zajmuje się produkcją ekskluzywnych wypełnień drzwiowych do drzwi ALU oray PVC.

BIEGLI S&S
Biuro rachunkowe prężnie rozwijające się od 1994 roku. Zajmuje się kompleksowymi usługami księgowymi, prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczeń oraz sporządzaniem zakładowego planu kont. Profesjonalna kadra oraz doradztwo na najwyższym poziomie.


 
Wspierają nas:
 
The12Design
The12Design od 2010 roku zajmuje się projektowaniem oklein dla motocyklistów oraz ich jednośladów. Przez kilka lat współpracowali z wieloma zawodnikami z Polski i Europy w zakresie motocyklowego designu, min.
z 11-krotnym Mistrzem Polski, Pawłem Szkopkiem.

Moto46
Grupa znajdująca się na rynku od 1998 roku. Największy multidealer w północno-zachodniej Polsce, reprezentujący 5 światowych marek będących liderami w branży motoryzacyjnej. Te marki to Yamaha, Suzuki, Kawasaki, KTM oraz Ducati. Firma posiada dwa salony oraz stale poszerzającą się ofertę, min. wypożyczalnia motocykli oraz sklep internetowy z jedną z największych na rynku ofertą oryginalnych części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów.


OSK "Danuta"
Ośrodek Szkolenia Kierowców „DANUTA” rozpoczął działalność w 1994 roku.
Szkoła jazdy prowadzi szkolenie kandydatów na kierowców w zakresie:
  • prawa jazdy kat. A1, A, B, B+E, C, C+E, D ;
  • prowadzi szkolenia instruktorów i kandydatów na instruktorów nauki jazdy,
  • kwalifikację: wstępną, przyspieszoną i szkolenia okresowe.
http://www.oskdanuta.pl/
SM CRT
Klub pasjonatów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży motocyklowej. W roku 2018 wstąpił w szeregi Polskiego Związku Motorowego oraz uzyskali klubową licencję sportową. Od tej pory klub zrzesza licencjonowanych zawodników sportu motocyklowego. Wśród członków znajdują się zawodnicy oraz amatorzy sportu, turyści krajowi i obieżyświaty, wielbiciele motocykli klasycznych i nowoczesnych, skuterowi zapaleńcy oraz wielbiciele ogromnych krążowników. Ich misją jest popularyzowanie motocykli i skuterów w każdej postaci.