Jesteś tutaj: Aktualności Kadra szkoleniowa MotoKenner Krzysztof – Mały KRIS

Krzysztof – Mały KRIS

Zdobywca pierwszego miejsca w Pucharze Polski w sezonie 2018 oraz III miejsca w Pucharze Polski w wyścigach motocyklowych w klasie Open Moto 3 oraz II wicemistrz Polski w Gymkhanie w sezonie 2017.

Pokolenie młodych gniewnych. 18-latek, spędzający pozalekcyjny czas na treningach gymkhany lub torach wyścigowych. Opiekuje się naszymi najmłodszymi wychowankami oraz przekazuje swoje doświadczenie tym, którzy chcą poznać tajniki Gymkhany motocyklowej. Gymkhana to dyscyplina sportów motocyklowych polegająca na precyzyjnym pokonaniu toru sprawnościowego oznaczonego pachołkami, złożonego ze slalomów, rotacji i innych figur, w jak najkrótszym czasie i z jak najmniejszą liczbą błędów.

Jako licencjonowany zawodnik sportów motocyklowych, wielokrotny triumfator wyścigów oraz wprawny szkoleniowiec świetnie prowadzi wyścigowy dział szkoleniowy. Aby startować i wygrywać szkoli się z najszybszymi zawodnikami w Polsce. Aby być od nich szybszy ;-) trenuje na różnych motocyklach i w różnych krajach. Aby być pewnym wygranej sam serwisuje swoje motocykle a podczas wyścigu nadzoruje prace swoich mechaników.

Chętnie dzieli się wiedzą i służy pomocą, przez co jest osobą lubianą i akceptowaną w środowisku motocyklowym czy padokach torów wyścigowych.