.

.

Wszystkie pliki z opisem oferowanych szkoleń znajdziesz na:
https://drive.google.com/open?id=19VjVrGZLVFnoBNzzsOth4Cc5DzaF9cuQ

Kursy doszkalające technikę jazdy


Zapraszamy na kursy doszkalające a także uczące jazdy na motocyklu. Szkoła jazdy we Wrocławiu MotoKenner umożliwia szlifowanie swoich umiejętności i technik użytkowania pojazdu jednośladowego. Gwarantowana poprawa jazdy manewrowej, hamowania, pokonywania zakrętów, upadków oraz jazdy na mieście. Do perfekcji opanują Państwo jazdę dynamiczną, przeciwskręt, hamowanie w pochyleniu oraz bezstresowo zapoznają się z podstawowymi ćwiczeniami na motocyklu.
Kursy z naszej szkoły jazdy dla kobiet, pomogą każdej Pani przełamać swoje obawy przed motocyklem a także uczynią jazdę samochodem mniej stresującą.

Szkoła jazdy we Wrocławiu

W ofercie programy szkoleniowe na motocykl i samochód, kursy bezpiecznej jazdy, kładące nacisk na technikę, sprawne poruszanie się po mieście a także wyjazd plenerowy, aby zaznajomić się z trasami długodystansowymi.Ponadto nasza motoszkoła może zaoferować uzyskanie dofinansowania ze środków unijnych, profesjonalną obsługę biura przy organizacji szkolenia, nowoczesne zaplecze multimedialne, system e-learningowy, oświetlony plac manewrowy, szkolenia na pojazdach egzaminacyjnych. Przyjazna szkoła jazdy dla kobiet, ma także w ofercie kurs informacyjny dotyczący technicznych aspektów posiadania samochodu i dbania o niego. Przyczynia się to do oswojenia z pojazdem i zrozumieniem zasad jego funkcjonowania i podjęcia prób podstawowych czynności pielęgnacyjnych.
Szkoła jazdy we Wrocławiu zajmuje się doskonaleniem techniki jazdy, szkoleniem na motocyklach i samochodach, także na kursach nauki jazdy. Szkolenia prowadzi wykwalifikowana kadra, czynni oraz aktywni instruktorzy z uprawnieniami.

Kadra doświadczona i skuteczna w tym czego się podejmuje.


Organizujemy i prowadzimy szkolenia z zakresu doskonalenia techniki jazdy, kursy nauki jazdy,
wycieczki motocyklowe, moto podróże, treningi, konkursy i zawody gymkhana.